SZC logo

Siófoki Szakképzési Centrum

OM kód: 203050/007 | 8630 Balatonboglár, Szabadság utca 41.

Intézmény logo

Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Oktatási Portál
 • KRÉTA

Hírek

2022. szept. 1.


  Tanévnyitó ünnepség a Mathiászban - 2022

  Rendhagyó módon- az Iskolarádión keresztül – zajlott le szeptember 1- jén a tanévnyitó ünnepség iskolánkban.

  Tanévnyitó ünnepség a Mathiászban - 2022

  Rendhagyó módon- az Iskolarádión keresztül – zajlott le szeptember 1- jén a tanévnyitó ünnepség iskolánkban.

  Balog Krisztián igazgató úr köszöntötte a 9. évfolyamos diákokat és szüleiket, bemutatta az osztályfőnököket, majd az összes tanulónak megfogalmazta gondolatait, célkitűzéseit. Végül megnyitotta a 2022/23- as tanévet. Köszönjük szépen az ünnepi műsorban szereplő diákoknak a részvételt: Farkas Bonita prózát mondott, Reha Máté verset adott elő, Király Márk konferált. A stúdiómunkáért köszönet Goóz László tanár úrnak és Maksi Dávidnak.

  Eredményes, jó hangulatú tanévet kívánunk mindenkinek!

   

  Kiss Gabriella

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Krúdy Gyula Prózamondó verseny

  Krúdy Gyula Prózamondó verseny

  Október 27- én Farkas Bonitával és Reha Mátéval képviseltük iskolánkat a Krúdy Prózamondó Versenyen, Siófokon. Több, mint 10 éve járunk erre a színvonalas megmérettetésre, amelyet a Krúdy- napok keretén belül tartanak.

  2022. okt. 28.


  NAV Előadás és Ügyfélkapu nyitási lehetőség iskolánkban

  NAV Előadás és Ügyfélkapu nyitási lehetőség iskolánkban

  Október 25-én a Nemzeti Adó- és Vámhivatal munkatársai látogattak el iskolánkba. A gazdálkodás és menedzsment szakos diákok egy előadást hallgattak meg a NAV általános feladatairól, valamint a különböző adófajtákról.

  2022. nov. 8.


  A Mathiászban idén taroltak az emelt szintű angol érettségizők és a középfokú nyelvvizsgázók

  A Mathiászban idén taroltak az emelt szintű angol érettségizők és a középfokú nyelvvizsgázók

  A képen látható vidám társaság – balról jobbra a hátsó sorban- Fábri Dorina, Kiss Máté, – az első sorban – Garamvölgyi Lilla, Schneider Péter András, Földing Gergő, Hekeli Áron, a 12.BS haladó csoport tagjai nem mindennapi eredménynek örülnek: mindannyian sikeres, magas pontszámú, 5-ös emelt szintű angol érettségi vizsgát tettek, ezzel egyben a B2 középfokú komplex angol nyelvvizsga bizonyítványt is megszerezték, valamint az érettségi vizsgabizottság dicséretét is kiérdemelték a kiemelkedő eredményükért.

  2022. jún. 30.  Partnereink

  • Nemzeti Kézilabda Akadémia
  • Halker
  • Balatonboglár
  • AEB Hungária Kft.
  • Datalogic
  • Siófriss
  • BB
  • TN Elektronika Kft.
  • Bázis Informatika Kft.
  SZC logo

  Siófoki Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium

    8630 Balatonboglár, Szabadság utca 41.

   • Telefon: +36 (85)351-316

    E-mail: mathiasz@liveedu.mathiasz.hu

    OM azonosító: 203050/007


   2023Siófoki SZC Mathiász János Technikum és Gimnázium